Suudi Arabistan Vizesi Ankara

suudi arabistan vizesiSuudi Arabistan Vize Merkezi / ANKARA

 

Açık Adres:  Kazım Özalp Mah. Kuleli Sok. No: 89/6 GOP / ANKARA

Telefon:        +90 (312) 963 05 23
E-Posta:       ankara@eagvs.com

 

Suudi Arabistan Vize İşlemleri Ankara

Suudi Arabistan vizesine Ankara’dan başvuruda bulunmak için sayfamızın sol tarafında yer alan “Ticari Vize”,  “Aile Ziyaret Vizesi”, “İş Ziyaret vizesi”, “İşçi vizesi”, “Oturum vizesi” başlıklarının altında yer alan evrak listelerini dikkatle incelemenizi tavsiye ederiz. Belirtilen evrakları, açıklamaları dikkate alarak hazırladıktan sonra Euroasia GVS Ankara vize servisimize ulaştırmanız, işlemlerinizi başlatabilmemiz için yeterli olacaktır. Evraklarınızı ister elden ister kargo ile ofisimize ulaştırabilirsiniz.

Değerli yolcumuz, Suudi Arabistan vize işlemlerinize başlamadan önce sayfamızı dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz. Suudi Arabistan Büyükelçiliği Ankara, davetiyesi olmayan pasaport sahiplerinin başvurularını kabul etmemektedir. Kategori ayrımı olmaksızın Suudi Arabistan vize başvurularında en önemli belge davetiye belgesidir. Bu nedenle ilk olarak davetiye temin etmeniz gerektiğini hatırlatırız. Davetiyeniz konsolosluk kriterlerine uygun olmalıdır. Ticari seyahatlerde özellikle meslek bilgilerinin uyuşup uyuşmadığına dikkat edilmektedir. Bu nedenle davetiyenizi help@eagvs.com adresimize göndermenizi rica ederiz. Operasyon yetkililerimiz davetiyenizin format uygunluğunu denetleyecektir. 

(!) Davetiyeniz Suudi Arabistan Büyükelçiliği Ankara’ya yönelik hazırlanmışsa Ankara ya da merkez ofisimiz olan İstanbul ofisimiz vize başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

(!) İstanbul dışında faaliyet gösteren şirketler vize başvuruları için hazırlayacakları dilekçelerini önce bulundukları ilin ticaret odasına ve valiliğine ardından aynı dilekçelerini İstanbul valiliğine onaylatmaları gerekmektedir.

(!) Evraklarınızın valilik ve ticaret odası onay işlemlerini ihtiyaç duymanız halinde Euroasia GVS aracılığıyla yaptırabilirsiniz. Vize servisimizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi yolculuklar dileriz.

Ankara’dan Suudi Arabistan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

1) Destek hattımıza bağlanarak yetkilimizden 2018 Suudi Arabistan vize ücret bilgisini ve kişisel kriterlerinize uygun olarak hazırlanmış evrak listesini talep edin.

2) Seyahat amacınıza uygun olarak gönderilecek evrakları, açıklamalarını gözeterek, dikkatlice hazırlayın. Arabistan’dan temin ettiğiniz davetiyenizin, belirlenen formata uygunluğunun kontrol edilebilmesi için help@eagvs.com mail adresimize gönderin. Okunaklı şekilde fotoğrafını çekerek gönderebilirsimiz.

3) Evraklarınızı ofisimize şahsen veya üçüncü bir kişi aracılığıyla iletin veya kargo ile gönderin. Suudi Arabistan vizesi başvurularında şahsen bulunmanıza gerek olmadığını unutmayın.

4) Evraklarınızı teslim aldıktan sonra sizi bilgilendirmekte, geriye kalan tüm işlemleri sizin adınıza tamamlamaktayız.

5) İşlem sonuçlandığında çıkan pasaportunuzu ilgili birimden teslim alarak, belirtmiş olduğunuz adrese kargo ile göndermekteyiz.

Suudi Arabistan vize başvuruları için gerekli olan evrak tasdik, ticaret odası ve valilik onay işlemleri için bizi arayabilirsiniz.