Suudi Arabistan Vizesi İzmir

 

 

suudi arabistan vizesiSuudi Arabistan Vize Başvuru Servisi / İZMİR

 

Adres:   Akdeniz Mah. Cumhuriyet Blv. No:109 Kat:3 D:303 Pasaport Konak/İZMİR
Telefon:      +90 (232) 335 04 15
E-Posta:      izmir@eagvs.com

 

Suudi Arabistan Vize İşlemleri İzmir

Suudi Arabistan vizesine İzmir’den başvuruda bulunmak için sayfamızın sol panelinde yer alan Suudi Arabistan vize kategorilerini inceleyebilirsiniz. Suudi Arabistan Konsolosluğu turistik vize başvurularını işleme almamaktadır. Vize başvurunuzu seyahat amacınıza göre yapmalısınız. Aksi takdirde başvurunuz reddedilebilir.

Ticari, İş Ziyaret Vizesi ve Aile Ziyaret vizesi başvuru evraklarınızı, evrak açıklamalarını göz önünde bulundurarak hazırladıktan sonra Eurosia GVS, İzmir ofisimize ulaştırmanız, işlemlerinizi başlatabilmemiz için yeterli olacaktır.

S. Arabistan vize işlemlerinize başlamadan önce sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Diplomatik temsilcilikler, vize başvurusunda bulunanların belli kriterlere sahip olmasını beklemektedir. Bunun ilk başında davetiye belgesi gelmektedir. Konsolosluk davetiyesi olmayan pasaport sahiplerinin başvurularını işleme almamaktadır. Bu nedenle ilk olarak davetiye temin etmeniz gerekmektedir. Davetiyenin fotokopisi konsolosluk otoriteleri tarafından kabul edilmektedir. Ancak formata birebir uygun olması gerekmektedir.

Vize işlem sürecinizin uzamaması için Arabistan’dan temin ettiğiniz davetiyeyi help@eagvs.com adresimize formata uygunluğunu kontrol edebilmemiz için göndermenizi rica ederiz. Yetkililerimiz davetiyenizi inceledikten sonra sizi bilgilendireceklerdir. 

(!) Davetiyeniz Suudi Arabistan Büyükelçiliği Ankara'ya veya Suudi Arabistan Başkonsolosluğuna hitaben hazırlanmış olacaktır. Davetiyeniz Suudi Arabistan İstanbul Başkonsolosluğu için hazırlanmışsa Türkiye’nin hangi ilinde ikamet ederseniz edin İstanbul ofisimiz üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

(!) Davetiyeniz Suudi Arabistan Büyükelçiliği Ankara’ya yönelik hazırlanmışsa Ankara ya da merkez ofisimiz olan İstanbul ofisimiz vize başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

(!) İstanbul dışında faaliyet gösteren şirketler vize başvuruları için hazırlayacakları dilekçelerini önce bulundukları ilin ticaret odasına ve valiliğine ardından aynı dilekçelerini İstanbul valiliğine onaylatmaları gerekmektedir.

(!) Evraklarınızın valilik ve ticaret odası onay işlemlerini ihtiyaç duymanız halinde Euroasia GVS aracılığıyla yaptırabilirsiniz.

İzmir’den Suudi Arabistan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

İşlemlerinize başlamadan önce vize başvurularında şahsen bulunmanıza gerek olmadığını hatırlatırız.

1) İletişim numaralarımızı kullanarak yetkilimizden 2018 Suudi Arabistan vize ücreti bilgisini ve kişisel durumunuza uygun olarak hazırlanmış evrak listesini talep edin.

2) Mail adresinize iletilecek evrakları, açıklamalarını gözeterek, özenle hazırlayın. Arabistan’dan temin ettiğiniz davetiyenin, konsolosluğun belirlediği formata uygunluğunun denetlenebilmesi için izmir@eagvs.com mail adresimize gönderin.

3) Diğer evraklarınızı ofisimize şahsen veya üçüncü bir kişi aracılığıyla iletin veya kargo ile gönderin. İstanbul dışında faaliyet gösteren şirketlerin ticari vize başvurularında tasdik işlemleri olabilmektedir. Lütfen yetkilimizden bilgi alın.  

4) Evraklarınızı teslim aldıktan sonra sizi bilgilendirmekte, geriye kalan tüm işlemleri sizin adınıza tamamlamaktayız.

5) İşlemleriniz neticelendiğinde pasaportunuzu konsolosluğun yetkilendirdiği birimden teslim alarak, belirtmiş olduğunuz adrese kargo ile göndermekteyiz.

 

Suudi Arabistan vize başvuruları için gerekli olan evrak tasdik, ticaret odası ve valilik onay işlemleri için bizi arayabilirsiniz. Euroasia GVS’yi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi yolculuklar dileriz.