Suudi Arabistan Vizesi Bursa

 

 

suudi arabistan vizesiSuudi Arabistan Vize Servisi/ BURSA


Telefon:         +90 (224) 322 01 48
E-Posta:         bursa@eagvs.com

 

 

Suudi Arabistan Vize İşlemleri Bursa

Suudi Arabistan vizesine Bursa’dan başvurmak için sayfamızın sol panelinde yer alan Suudi Arabistan Ticari Vize, İş Ziyaret Vizesi, Aile Ziyaret Vizesi kategorilerini inceleyebilirsiniz. Suudi Arabistan Konsolosluğu turistik vize başvurularını işleme almamaktadır. Arabistan vize başvurunuzu seyahat amacınıza göre yapmalısınız. Aksi takdirde başvurunuz reddedilebilir.  Ticari, İş Ziyaret Vizesi ve Aile Ziyaret Vizesi başvuru evraklarınızı, evrak açıklamalarını göz önünde bulundurarak hazırladıktan sonra Eurosia GVS, Bursa ofisimize ulaştırmanız, işlemlerinizi başlatabilmemiz için yeterli olacaktır.

Suudi Arabistan vize başvurunuzdan önce sayfamızı dikkatlice incelemenizi tavsiye ederiz. Diplomatik temsilcilikler vize başvurusunda bulunanların belli kriterlere sahip olmasını beklemektedir. Bunların ilk başında davetiye belgesi gelmektedir. Davetiye olmadan Suudi Arabistan vize başvuruları işleme alınmamaktadır. Turistik amaçlı ziyaretler için yapılan vize başvuruları kabul edilmemektedir. Diğer tüm kategorilerden vize başvurularınız için davetiyeye sahip olmanız zorunludur. Davetiye mail ortamında tarafınıza iletilebilir, ancak konsolosluk yönergelerine birebir aynı olması şartı bulunmaktadır.

Vize işlem sürecinizin uzamaması için Arabistan’dan temin ettiğiniz davetiyeyi bursa@eagvs.com mail adresimize formata uygunluğunu kontrol edebilmemiz için iletmeniz. Operasyon yetkililerimiz davetiyenizin formata uygunluğunu denetledikten sonra sizi bilgilendireceklerdir.

(!) Davetiyeniz Suudi Arabistan Büyükelçiliği Ankara'ya veya Suudi Arabistan Başkonsolosluğu nezdine hitaben hazırlanmış olması zorunludur. Davetiyeniz hangi temsilciliğe hazırlanmışsa o temsilcilik üzerinden başvurunuzu tamamlamanız gerekecektir.

(!) İstanbul dışında faaliyet gösteren şirketler, vize başvuruları için hazırlayacakları dilekçelerini önce bulundukları ilin ticaret odasına ve valiliğine; ardından aynı dilekçelerini İstanbul Valiliği’ne onaylatmaları gerekmektedir. Suudi Arabistan vizesi için gerekli evraklarınızın valilik ve ticaret odası tasdik işlemlerini ihtiyaç duymanız halinde yapmaktayız.

Bursa’dan Suudi Arabistan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır

Suudi Arabistan vize işlemlerinize başlamadan önce vize başvurularında şahsen bulunmanıza gerek olmadığını hatırlatırız.

1) İletişim bilgilerimizi kullanarak yetkilimizden 2018 Suudi Arabistan vize ücreti ve size özel olarak hazırlanmış evrak listesini talep edin.

2) Mail adresinize iletilecek evrakları, açıklamalarını göz önüne alarak, dikkatlice hazırlayın. Arabistan’dan temin ettiğiniz davetiyenin, konsolosluğun belirlediği formata uygunluğunun denetlenebilmesi için bursa@eagvs.com mail adresimize iletin.

3) Evraklarınızı ofisimize iletin. İstanbul dışında faaliyet gösteren şirketlerin ticari vize başvurularında tasdik işlemleri olabilmektedir. Lütfen yetkilimizden bilgi alın. 

4) Evraklarınızı teslim aldıktan sonra sizi bilgilendirmekte, geriye kalan tüm işlemleri sizin adınıza tamamlamaktayız.

5) İşlemleriniz neticelendiğinde pasaportunuzu konsolosluğun yetkilendirdiği birimden teslim alarak, belirtmiş olduğunuz adrese kargo ile göndermekteyiz.

Suudi Arabistan vize başvuruları için gerekli olan evrak tasdik, ticaret odası ve valilik onay işlemleri için bizi arayabilirsiniz. Euroasia GVS’yi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi yolculuklar dileriz.