Suudi Arabistan Vizesi İstanbul

 

 

suudi arabistan vizesi

Suudi Arabistan Vize Servisi / İSTANBUL - Ulus

Açık Adres:     Ulus Mahallesi, Kör Kadı Sk. No:6 D:4, 34340 Beşiktaş/İstanbul
Telefon:           +90 (212) 963 03 43

E-Posta:           help@eagvs.com - ask@eagvs.com

Suudi Arabistan Vize İşlemleri İstanbul

Suudi Arabistan vizesine İstanbul’dan başvuruda bulunmak için sayfamızın sol tarafında yer alan “Suudi Arabistan Ticari Vize”, "Suudi Arabistan Aile Ziyareti Vizesi”, “Suudi Arabistan iş ziyaret vizesi”, “Suudi Arabistan İşçi vizesi”, “Suudi  Arabistan Oturum vizesi” başlıklarının altında yer alan evrak listeslerini hazırlayarak, İstanbul merkez ofisimize ulaştırmanız yeterli olacaktır. İstanbul,  Beşiktaş’ta bulunan ofisimizi ziyaret edebilir evraklarınızı teslim edebilirsiniz. Dilerseniz kargo ile de evraklarınızı iletebilirsiniz.

Değerli ziyaretçimiz, Suudi Arabistan vizesi başvurularından önce sayfamızı dikkatle incelemenizi tavsiye ederiz. Suudi Arabistan Konsolosluğu İstanbul, davetiye belgesi olmayan pasaport sahiplerinin başvurularını işleme almamaktadır. Bu nedenle ilk olarak davetiyeye sahip olmanız gerektiğini hatırlatırız. Davetiye temin sürecinizde, Suudi Arabistan Konsolosluğu İstanbul’un belirlediği formatı dikkate almanız gerekmektedir. Aksi takdirde Arabistan’da ticari faaliyet gösteren firmadan veya tanıdığınızdan yeniden davetiye temin etmeniz gerekecektir. Bu nedenle evraklarınızı ofisimize iletmeden önce davetiyenizi help@eagvs.com mail adresimize fotoğrafını çekerek veya taratarak iletmenizi tavsiye ederiz. Operasyon yetkililerimiz Suudi Arabistan’dan temin ettiğiniz davetiyeyi inceleyecek, formata uygun olup olmadığı konusunda sizi bilgilendireceklerdir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi yolculuklar dileriz. 

(!) Davetiyeniz Suudi Arabistan İstanbul Başkonsolosluğu için hazırlanmışsa Türkiye’nin hangi ilinde ikamet ederseniz edin İstanbul ofisimiz üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

(!) Davetiyeniz Suudi Arabistan Büyükelçiliği Ankara’ya yönelik hazırlanmışsa Ankara ya da merkez ofisimiz olan İstanbul ofisimiz vize başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

(!) İstanbul dışında faaliyet gösteren şirketler vize başvuruları için hazırlayacakları dilekçelerini önce bulundukları ilin ticaret odasına ve valiliğine ardından aynı dilekçelerini İstanbul valiliğine onaylatmaları gerekmektedir.

(!) Evraklarınızın valilik ve ticaret odası onay işlemlerini ihtiyaç duymanız halinde Euroasia GVS aracılığıyla yaptırabilirsiniz.

İstanbul Suudi Arabistan Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılır?

1) Yetkilimizden 2018 Suudi Arabistan vize ücret bilgisini ve kişisel kriterlerinize uygun olarak hazırlanmış evrak listesini talep edin.

2) Gerekli evrakları, açıklamaları gözeterek, özenle hazırlayın. Davetiyenizin formata uygunluğunun kontrol edilebilmesi için help@eagvs.com mail adresimize gönderin.

3) Evraklarınızı ofisimize şahsen iletin veya kargo ile gönderin. Suudi Arabistan vize başvurularında şahsen bulunmanıza gerek olmadığını unutmayın.

4) Evraklarınızı teslim aldıktan sonra sizi bilgilendirmekte, geriye kalan tüm işlemleri sizin adınıza tamamlamaktayız.

5) İşlem sonuçlandığında çıkan pasaportunuzu teslim alarak, belirtmiş olduğunuz ev veya iş adresinize göndermekteyiz.

 

Suudi Arabistan vize başvuruları için gerekli olan evrak tasdik, ticaret odası ve valilik onay işlemleri için bizi arayabilirsiniz.