Suudi Arabistan Vize Başvuru Bölgeleri

 

Suudi Arabistan vize başvuru bölgeleri

Suudi Arabistan Konsolosluğu vize başvurularını yetkilendirdiği seyahat acenteleri aracılığıyla kabul etmektedir. Seyahat amacınıza uygun detaylı evrak listesini ve vize ücretini müşteri temsilcimizden talep edebilirsiniz. Vize sorgulama sürecinde de başvurunuzu takibini yapmaktayız, Suudi Arabistan vizeniz çıktığında ilgili birimden teslim alarak, belirttiğiniz adrese kargo ile göndermekteyiz.

Suudi Arabistan Vize Başvuruları İstanbul

Suudi Arabistan’a gerçekleştireceğiniz seyahatlerde vize başvurularınızı vize servisimiz aracılığıyla tamamlayabilirsiniz. Suudi Arabistan için bölge ayrımı yoktur. Türkiye’nin neresinde ikamet ederseniz edin iletişim numaralarımızdan veya help@eagvs.com adresimizden vize başvuru talebi oluşturabilirsiniz. Suudi Arabistan için konsoloslukların Türkiye’de bölge ayrımı olmasa da, Suudi diplomatik mercileri çeşitli başvuru şartları getirmiştir. Başvurudan önce bilinmesi ve dikkat edilmesi gerekenleri  Suudi Arabistan vize işlemleri sayfasında, “Suudi arabistan vize kuralları” başlığının altında bulabilirsiniz. Ülkeye turistik amaçlı vize başvurusu yapılamamaktadır. Bu nedenle yalnızca Umre vizesi, ticari vize ve iş vizesi başvurularını kabul etmekteyiz. Bu vize kategorilerinden başvuruda bulunacaksanız, sayfamızda bulunan ticari ziyaret, aile ziyaret, iş ziyareti başlıklarının altındaki evrakları hazırlayarak, evraklarınızı İstanbul merkez ofisimizi şahsen ziyaret ederek ulaştırabilir veya kargo ile iletebilirsiniz. Başvuru işleminizin takibini yapacak, işleminiz sonuçlandığında pasaportunuzu adresinize göndereceğiz.

Suudi Arabistan Vize Başvuruları Ankara

Suudi Arabistan Konsolosluğunun bölge ayrımı bulunmamaktadır. Bu nedenle Türkiye’nin neresinde ikamet ederseniz edin evraklarınızı İstanbul merkez şubemize göndererek en kısa sürede başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Ankara’da ikamet ediyorsanız Ankara ofisimizi ziyaret ederek evraklarınızı teslim edebilir veya daha hızlı bir hizmet için İstanbul merkez ofisimize evraklarınızı kargo ile iletebilirsiniz. S. Arabistan için turistik vize başvurusu gerçekleştirilememektedir. Euroasia GVS olarak Umre, ticari/iş gezisi, iş ziyaret, aile ziyaret vize başvurularınızı kabul etmekte ve işlem takibinizi yapmaktayız.  Ankara ve Konya, Eskişehir, Sivas, Kayseri, Kırıkkale, Aksaray gibi çevre illerde ikamet ediyorsanız vize işlemlerinizi tek bir telefonla vize servisimiz aracılığıyla tamamlayabilirsiniz. Arabistan Konsolosluğunun bölge ayrımı bulunmadığı için Türkiye’nin her ilinden vize başvurularını kabul etmekte ve işlem takibini sağlamaktayız.

 

Suudi Arabistan Vize Başvuruları Bursa

Suudi Arabistan vize başvurularında şahsen bulunma zorunluluğu yoktur. Bu nedenle Bursa ve çevresindeki illerde (Balıkesir, Çanakkale, Manisa) ikamet ediyorsanız başvurunuz için gerekli evrakları Bursa ofisimizi ziyaret ederek teslim edebilir veya evraklarınızı hiçbir zahmete girmeden İstanbul merkez ofisimize kargo ile gönderebilirsiniz.  Başvuru işlemlerinizi usulüne uygun bir şekilde tamamlayabilmeniz için ilk yapmanız gereken şey seyahat amacınızı netleştirmek olmalıdır. Vize başvuruları doğru kategoriden yapılmadığı takdirde ret ile sonuçlanabilmektedir.

Suudi Arabistan Vize Başvuruları Antalya

Antalya ve Isparta, Burdur, Mersin, Adana, Hatay, Osmaniye gibi çevre illerde ikamet ediyorsanız vize servisimiz aracılığıyla başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. S. Arabistan vize başvurularında şahsen bulunma zorunluluğu yoktur. Bu nedenle sizin adınıza işlemlerinizi tamamlamakta, işlem takibini yapmakta ve başvurunuz sonuçlandığında beyan etmiş olduğunuz adrese pasaportunuzu göndermekteyiz. Vize işlemlerinizi başlatabilmemiz için  Umre, iş ziyareti ve aile ziyareti kategorilerinin altında yer alan evrakları göndermeniz gerekmektedir. Evraklarınızı teslim aldıktan sonra geriye kalan bütün prosedürleri sizin adınıza tamamlamaktayız.

Suudi Arabistan Vize Başvuruları Edirne

Edirne ve Tekirdağ, Kırklareli gibi çevre illerden başvurunuzu Edirne vize servisimiz aracılığıyla tamamlayabilirsiniz. Suudi  Arabistan için bölge ayrımı bulunmamaktadır ve randevu gününde başvuru sahibinin şahsen bulunma zorunluluğu yoktur. Bu nedenle vize başvurularınızı sizin adınıza tamamlamakta, vize sorgulama sürecinde titizlikle işlem takibini yapmakta ve başvurunuz sonuçlandığında ilgili birimden pasaportunuzu teslim alarak vize temsilcimize belirttiğiniz adrese göndermekteyiz. Tek yapmanız gereken seyahat amacınıza uygun vize türünden başvuru evraklarınızı hazırlamak ve vize servisimize iletmek olacaktır.