Edirne'den Suudi Arabistan Vizesi Almak

 

 

suudi arabistan vizesiSuudi Arabistan Vize Servisi/ EDİRNE

 

Adres: Sarıcapaşa Mahallesi Kıyık Caddesi No:4 Bilgen Pasajı / Ofis No:35 Merkez - Edirne
Telefon:  +90 (850) 241 01 94
E-Posta:   edirne@eagvs.com     

 

Suudi Arabistan Vize İşlemleri Edirne

Suudi Arabistan vizesine Edirne’den başvurmak için ilk olarak, seyahat amacınıza göre sayfamızın sol panelinde yer alan Suudi Arabistan Ticari Vize, İş Ziyaret Vizesi, Aile Ziyaret Vizesi kategorilerinde yer alan evrakları hazırlamanız gerekmektedir. Suudi Arabistan’a turistik amaçlı seyahat gerçekleştirilememektedir. Arabistan’a yapacağınız kısa süreli seyahatlerde Ticari, İş Ziyaret Vizesi ve Aile Ziyaret Vizesi başvuru evraklarınızı, evrak açıklamalarını göz önünde bulundurarak hazırladıktan sonra Euroasia GVS, Edirne ofisimize ulaştırmanız, işlemlerinizi başlatabilmemiz için yeterli olacaktır.

Suudi Arabistan vize işlemlerine başlamadan önce sayfamızı dikkatlice incelemenizi tavsiye ederiz. Diplomatik temsilcilikler vize başvurusunda bulunanların belli kriterlere sahip olmasını beklemektedir. Bunların ilk başında davetiye gelmektedir. Davetiye Suudi Arabistan vize başvurularının ilk şartıdır. Davetiyenin fotokopisi de kabul edilmektedir. Ancak davetiyenin Suudi Arabistan Konsolosluğu yönergeleriyle birebir uyuşması gerekmektedir.

Vizenizin planladığınız seyahat tarihine yetişebilmesi için Arabistan’dan temin ettiğiniz davetiyeyi işlemlere başlamadan önce edirne@eagvs.com mail adresimize iletmeniz gerekmektedir. Operasyon yetkililerimiz davetiyenizin formata uygunluğunu kontrol ettikten sonra sizi bilgilendireceklerdir.

(!) Davetiye Suudi Arabistan Büyükelçiliğine veya Suudi Arabistan Başkonsolosluğuna hitaben yazılmalıdır. Davetiyeniz hangi temsilcilik için hazırlanmışsa o temsilcilik (İstanbul veya Ankara) üzerinden işlemlerin başlatılması gerekmektedir.

(!) İstanbul dışında faaliyet gösteren şirketler, antetli kağıda hazırlanacak dilekçelerini önce bulundukları ilin ticaret odasına ve sonra valiliğine; ardından aynı dilekçelerini İstanbul Valiliği’ne onaylatmaları gerekmektedir. Suudi Arabistan vizesi için gerekli evraklarınızın İstanbul Valiliği ve ticaret odası tasdik işlemlerini ihtiyaç duymanız halinde yapmaktayız.

Edirne’den Suudi Arabistan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Suudi Arabistan vize başvurularında şahsen bulunmanıza gerek olmadığını hatırlatırız.

1) İletişim bilgilerimizi kullanarak yetkilimizden 2018 Suudi Arabistan vize ücreti ve size özel olarak hazırlanmış evrak listesini talep edin.

2) Mail adresinize iletilecek evrakları, açıklamalarını göz önüne alarak, dikkatlice hazırlayın. Arabistan’dan temin ettiğiniz davetiyenin, konsolosluğun belirlediği formata uygunluğunun denetlenebilmesi için help@eagvs.com mail adresimize iletin.

3) Evraklarınızı ofisimize iletin. İstanbul dışında faaliyet gösteren şirketlerin ticari vize başvurularında tasdik işlemleri olabilmektedir. Lütfen yetkilimizden bilgi alın. 

4) Evraklarınızı teslim aldıktan sonra sizi bilgilendirmekte, geriye kalan tüm işlemleri sizin adınıza tamamlamaktayız.

5) İşlemleriniz neticelendiğinde pasaportunuzu konsolosluğun yetkilendirdiği birimden teslim alarak, belirtmiş olduğunuz adrese kargo ile göndermekteyiz.

Suudi Arabistan vize başvuruları için gerekli olan evrak tasdik, ticaret odası ve valilik onay işlemleri için bizi arayabilirsiniz. Euroasia GVS’yi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi yolculuklar dileriz.