Suudi Arabistan Vizesi Gaziantep

 

 

suudi arabistan vizesiSuudi Arabistan Vize Başvuru Servisi/ GAZİANTEP   
Telefon:                   +90 342 255 50 53
E-Posta:                  gaziantep@eagvs.com

 

 

 

Suudi Arabistan Vize İşlemleri Gaziantep

Suudi Arabistan vizesine Gaziantep’ten başvuruda bulunmak için sayfamızda bulunan; ticari, iş ziyareti ve aile ziyaretli amaçlı seyahatler için hazırlanmış vize kategorilerini inceleyebilirsiniz. Suudi Arabistan Konsolosluğu ve Büyükelçiliği  turistik vize başvurularını kabul etmemektedir.

Ticari, İş Ziyaret Vizesi, İşçi Vizesi ve Aile Ziyaret Vizesi başvuru evraklarınızı, evrak açıklamalarını göz önünde bulundurarak hazırladıktan sonra Eurosia GVS, Gaziantep ofisimize ulaştırmanız, işlemlerinizi başlatabilmemiz için yeterli olacaktır. Evraklarınızı ofisimize göndermeden önce lütfen yetkilimizden bilgi alınız.

Suudi Arabistan Konsolosluğu vize başvurusunda bulunan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının belirli kriterlere sahip olmasını beklemektedir. Suudi Arabistan vizesi başvuru sürecinde en önemli evrak davetiye belgesidir. Konsolosluklar davetiyesi olmayan pasaport sahiplerinin başvurularını kabul etmemektedir. Bu nedenle ilk olarak Arabistan’daki iş ilişkisi içinde olduğunuz firmadan veya aile üyesinde davetiye temin etmeniz gerekmektedir. Davetiyenin fotokopisi diplomatik misyonlar tarafından kabul edilebilmektedir. Davetiyenizi e-mail olarak talep edebilirsiniz. Ancak davetiyenin belirlenen formata uygun olması gerekmektedir.

Vize işlem sürecinizin sağlıklı ilerleyebilmesi için Suudi Arabistan’dan e-mail olarak temin ettiğiniz davetiyeyi yine e-mail olarak gaziantep@eagvs.com adresimize, formata uygunluğunu kontrol edebilmemiz için göndermenizi rica ederiz. Yetkililerimiz davetiyenizi inceledikten sonra sizi bilgilendirecek, formata uygun davetiye sahiplerinin işlemlerini vakit kaybetmeden başlatacaklardır. Euroasia GVS’yi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi yolculuklar dileriz.

Suudi Arabistan Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İşlemlerinize başlamadan önce Gaziantep Suudi Arabistan vizesi başvurularında şahsen bulunmanıza gerek olmadığını hatırlatırız.

1) İletişim numaralarımızı kullanarak yetkilimizden 2018 Suudi Arabistan vize ücreti bilgisini ve kişisel durumunuza uygun olarak hazırlanmış evrak listesini talep edin.

2) Mail adresinize iletilecek evrakları, açıklamalarını gözeterek, dikkatlice hazırlayın.

3) Evraklarınızı ofisimize iletin. İstanbul dışında faaliyet gösteren şirketlerin ticari vize başvurularında evrak tasdik işlemleri olabilmektedir. Lütfen yetkilimizden bilgi alın.  

4) Evraklarınızı teslim aldıktan sonra sizi bilgilendirmekte, geriye kalan tüm işlemleri sizin adınıza tamamlamaktayız.

5) İşlemleriniz neticelendiğinde pasaportunuzu ilgili birimden teslim alarak, vakit kaybetmeden, iş veya ev adresinize göndermekteyiz.